Vacu Body Slimmer Active

VACU BODY SLIMMER ACTIVE

  • Efektivita
  • Funkčnosť
  • Inovatívna technológia
  • Moderný dizajn
Vacu Body Slimmer Active je jedným z najmodernejších a jedinečných prístrojov na chudnutie a rehabilitáciu na trhu s fitness pomôckami. Môžete trénovať na bežeckom páse, steperi alebo na bicykli, pričom využijete všetky výhody vákua, infračerveného žiarenia, farebnej terapie, kolagénovej terapie a aromaterapie. Vacu Body Slimmer Active je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby začiatočníkov i pokročilých používateľov. Jednoducho aby vytvoril najlepší tvar tela. Softvér je navrhnutý tak, aby intuitívne využíval možnosť Multivision vzdelávania a využíval spojenie sociálnych médií.
Na základe našich vedomostí a skúseností sme vyrobili zariadenie, ktoré kombinuje najlepšiu kvalitu materiálu, funkčnosť a ergonómiu. Vacu Body Slimmer Active vám umožní urobiť dokonalý tvar tela a uvoľniť nadváhu bez potreby špeciálnej diéty. Zlepšuje stav vášho celého tela.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Funkčnosť

Kombinácia niekoľkých prvkov v jednom zariadení a správne sledovanie ich vplyvu na ľudské telo viedli k vývoju zariadenia, ktoré môžu používať profesionáli a začiatočníci.

Inovatívny software

V našom zariadení nájdete riešenie, ako prepojiť tréning s najnovšími možnosťami softvéru.

Efektivita

Prístroj Vacu Body Slimmer Active je výsledok inovativnej technológie

Moderný dizajn

Dlhoročné skúsenosti s navrhovaním rôznych zariadení nám umožnili vytvoriť kapsulu so skromným futuristickým vzhľadom, schopným pritiahnuť pozornosť každého zákazníka.

VÝSLEDKY

Zlepšenie krvného obehu

Proces krvného obehu zabezpečuje transport kyslíka a živín do každej bunky, pričom dochádza aj k odstraňovaniu metabolického odpadu z tela.

Páli kalórie

Profesionálny a individuálny tréning pomáha spáliť až 5000 kalórií a to len v jednom cvičení.

Viac sily

Ergonomický tvar a moderné technológie vo vntúri sa používajú na zvýšenie svalovej spotreby energie. Táto energie vytvára proces spaľovania tukov.