Roll Slimmer

ROLL SLIMMER

  • Funkčnosť
  • Ergonómia
  • Inovatívna technológia
  • Efektivita
Nikdy predtým žiadne zariadenie na masáž rolovaním nemalo taký široký rozsah použitia. Môžu ho používať profesionálni športovci na prípravu svalov, na cvičenie alebo aj na relaxáciu po náročnom tréningu. Podporuje rehabilitačné procesy, využívajú ho ľudia, ktorí cvičia fitness aj tí, ktorí hľadajú relax po náročnom dni.
Roll Slimmer je najmodernejší pohyblivý a masážny prístroj na fitness / fyzioterapeutickom trhu. S našim prístrojom môžete kombinovať osobný amatérsky  tréning s profesionálnym fyzio-tréningom zameraným na svalstvo.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Funkčnosť

Kombinácia dvoch prvkov umiestnených v jednom zariadení a riadne pozorovanie ich vplyvu na ľudské telo viedli k vývoju zariadenia, ktoré môžu používať profesionáli a začiatočníci.

Technológie

Mnohé technológie v Roll Slimmeri používané mnoho rokov sú kombinované s inovatívnou metódou.

Efektivita

Roll Slimmer v kombinácii s: kolagénovou lampou, infračervenou lampou, ionizáciou vzduchu, chromoterapiou pomáha dosiahnuť lepšie a rýchlejšie účinky ako predtým.

Moderný dizajn

Ergonomický tvar a moderné technológie vo vnútri sa používajú na zvýšenie času používania.

VÝSLEDKY

Zlepšenie krvného obehu

Proces krvného obehu zabezpečuje transport kyslíka a živín do každej bunky, pričom dochádza aj k odstraňovaniu metabolického odpadu z tela.

Efektívny boj s celulitídou

Dva z najčastejších kožných problémov, najmä u starších žien, je celulitída a vysiaca koža.

Silnejšie svalové vlákno

Veľkosť svalových vlákien a schopnosť nervov aktivovať svalové vlákna súvisia so svalovou silou.