Infra Vacu Body Slimmer

INFRA VACU BODY SLIMMER

  • Funkčnosť
  • Inovatívny software
  • Futuristický dizajn
  • Efektivita
INFRA Vacu Body Slimmer je najnovší a jedinečný prístroj na chudnutie a rehabilitáciu na fitness trhu. Môžete bicyklovať a trénovať s vákuom, infračerveným žiarením, farebnou terapiou, terapiou kolagénom a aromaterapiou, aj keď máte nejaké problémy s chrbtom. INFRA Vacu Body Slimmer je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby začiatočníkov i pokročilých užívateľov a zároveň vytvoril najlepší tvar tela. Softvér je veľmi jednoducho intuitívne využívaný s možnosťou Multivision tréningu a pripojenia sociálnych médií ako Facebook alebo Youtube.
Na základe našich vedomostí a skúseností sme vyrobili zariadenie, ktoré kombinuje najlepšiu kvalitu materiálu, funkčnosť a ergonómiu. Infra Vacu Body Slimmer vám umožní urobiť dokonalý tvar tela a uvoľniť nadváhu bez potreby špeciálnej diéty a zlepšiť stav vášho celého tela.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Funkčnosť

Kombinácia niekoľkých prvkov v jednom zariadení a správne sledovanie ich vplyvu na ľudské telo viedli k vývoju zariadenia, ktoré môžu používať profesionáli v mnohých oblastiach

Inovatívny software

V našom prístroji nájdete jednoduché riešenie pre rôzne potreby.

Efektivita

Mnohé technológie v prístroji používané mnoho rokov sú kombinované aj s inovatívnou metódou. Vďaka tomu sú efekty lepšie a rýchlejšie ako predtým.

Moderný dizajn

Dlhoročné skúsenosti s navrhovaním rôznych zariadení nám umožnili vytvoriť kapsulu so skromným futuristickým vzhľadom, schopným pritiahnuť pozornosť každého zákazníka.

VÝSLEDKY

Zlepšenie krvného obehu

Proces krvného obehu zabezpečuje transport kyslíka a živín do každej bunky, pričom dochádza aj k odstraňovaniu metabolického odpadu z tela.

Spaľovanie kalórii

Profesionálny a individuálny tréning pomáha spáliť až 5000 kalórií a to len počas jedného cvičenia.

Viac sily

Unikátny tvar a skromné technológie vo vnútri sa používajú na zvýšenie svalovej potreby energie. Energia vytvorená počas procesu spaľovania tukov.