Cryo Body Slimmer Sauna

CRYO BODY SLIMMER SAUNA

  • Funkčnosť
  • Inovatívny software
  • Futuristický dizajn
  • Efektivita
Sauna Cryo Body Slimmer je jedným z najmodernejších a najunikátnejších prístrojov vo fitness, kúpeľných a rehabilitačných centrách. Pri teplote -120 ° C až -140 ° C môžeme dosiahnuť stav, keď telo začne vytvárať fyziologické reakcie. Táto reakcia znamená: omladenie metabolizmu, zníženie kalórií, zlepšenie spánku, stimuláciu proti starnutiu. Sauna Cryo Body Slimmer Sauna je navrhnutá tak, aby uspokojila potreby začiatočníkov i pokročilých používateľov, aby vytvorila čo najlepší tvar tela a dosiahla čo najlepšie výsledky pri rehabilitácii. Najmodernejší softvér sa používa intuitívne s možnosťou manuálnych a fixačných programov.
Na základe našich vedomostí a skúseností sme vyrobili zariadenie, ktoré kombinuje najlepšiu kvalitu materiálu, funkčnosť a ergonómiu. Sauna Cryo Body Slimmer je určená na použitie s vnútornou alebo vonkajšou nitro komorou. Štúdiá vytvárame na základe Best use a safety.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Funkčnosť

Kombinácia niekoľkých prvkov v jednom zariadení a správne sledovanie ich vplyvu na ľudské telo viedli k vývoju zariadenia, ktoré môžu používať profesionáli v mnohých oblastiach.

Inovativný software

V našom zariadení nájdete jednoduché manuálne a fixačné programy.

Efektivita

Inovovali sme všetky úspešné cryo terapie.

Futuristický dizajn

Dlhoročné skúsenosti s navrhovaním rôznych zariadení nám umožnili vytvoriť stroj so skromným futuristickým vzhľadom, ktorý dokáže zaujať každého zákazníka.

VÝSLEDKY

Zlepšenie krvného obehu

Proces krvného obehu zabezpečuje transport kyslíka a živín do každej bunky, pričom dochádza aj k odstraňovaniu metabolického odpadu z tela.

Zlepšenie kvality pokožky

Cryo teplota aktivuje proces metabolizmu ktorý pomáha spaľovať aj 600 kalórií na jednom zasadnutí.

Anti-aging

Studený nitro vzduch stimuluje bunkové spojenie, ktoré spomaluje proces starnutia.