Aqua Slimmer Shape

AQUA SLIMMER SHAPE

  • Funkčnosť
  • Inovatívny software
  • Inovatívna technológia
  • Efektivita
Cvičenia vo vode sú jednou z najstarších metód na trhu terapie / fitness. Aqua Slimmer Shape je skromné a jedinečné zariadenie, ktoré kombinuje spaľovanie kalórií a terapiu pre ľudí so svalovými problémami. Vodné bicyklovanie umožňuje ľuďom robiť cvičenia bez toho, aby museli využiť svalstvo z celej sily.
Najnovšie možnosti softvéru, hydromasáže a bicykla pomáhajú dosiahnuť najlepšie výsledky bez pravidelného intenzívneho tréningu v posilňovni. Používame iba najnovšie modely bicykla používané vo vode, Aqua Slimmer Shape je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby začiatočníkov aj pokročilých užívateľov.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Funkčnosť

Kombinácia niekoľkých prvkov v jednom zariadení a riadne sledovanie ich dopadu na ľudské telo viedli k vývoju zariadenia, ktoré môžu používať profesionáli a začiatočníci.

Technológie

Technológia používaná v strojoch typu aqua slimmer je kombináciou inovatívnej metódy.

Efektivita

Bicyklovanie vo vode s hydromasážnymi tryskami zameranými na presné zóny tela pomáha spáliť kalórie oveľa rýchlejšie a tiež sa na to znižuje úroveň úsilia. Vďaka tomu sú efekty lepšie a rýchlejšie ako pri klasickom bicyklovaní.

Inovatívny dizajn

Softvér pridaný do Aqua Slimmer dáva možnosť profesionálneho, individuálneho a terapeutického tréningu.

VÝSLEDKY

Zlepšenie krvného obehu

14 až 16 nasmerovaných hydromasážnych trysiek na špeciálne oblasti tela aktivuje lymfatický obeh, krvný obeh a tiež pomáha spáliť až 2-krát rýchlejšie kalórie a to už v prvom cvičení.

Zlepšenie kvality pokožky

Profesionálny a individuálny tréning pomáha spáliť až 5000 kalórií a to len v jednom cvičení.

Viac sily

Možnosť zmeny odporu v bicykli sa používa na zvýšenie svalovej spotreby energie. Aqua Slimmer mení tuk na svaly.